MÖBLER / Bord / Telefonbord 8597046
*
nr 859 7046
Telefonbord
med lampa, Teak/Metall
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 november 2013
kl 20:04:48
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
31/10 17:45:26
1
100 kr
31/10 21:53:52
2
150 kr
4/11 16:04:11
3
200 kr
5/11 17:12:17
4
250 kr
5/11 17:13:25
4
350 kr
9/11 11:49:11
5
350 kr
9/11 11:49:32
5
400 kr
11/11 15:17:47
6
500 kr
11/11 19:56:18
7
Vinnande bud
- Tema
11 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord lampa metall teak teakmöbler telefonbord trä
-
6155 Bord
björk, bemålad skiva. Bredd: 126 cm, djup: 86 cm, ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:04
-
6153 Bord
Ek, 1880-tal. Bredd: 94 cm, djup: 46 cm, höjd: 70 cm
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:43
-
5132 Fällbord
1800-tal, mahogny. Bredd: 73 cm, djup: 45 cm, höjd..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:31
-
6220 Fällbord
England. Bredd: 69 cm. Djup: 69 cm, höjd: 69 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:41
-
5182 Klaffbord
1800-tal. Bredd: 54+ 2x46. Djup: 106 cm, höjd: 69 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:43
-
6055 Köksbänk
med knivställ, "Butier", flätad korg, hjul. Längd:..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:37
*
Telefonbord
Läs mer om 50/60-tal
nr 859 7046
Telefonbord
med lampa, Teak/Metall
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 november 2013 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
31/10 17:45:26 | 1 | 100 kr |
31/10 21:53:52 | 2 | 150 kr |
4/11 16:04:11 | 3 | 200 kr |
5/11 17:12:17 | 4 | 250 kr |
5/11 17:13:25 | 4 | 350 kr |
9/11 11:49:11 | 5 | 350 kr |
9/11 11:49:32 | 5 | 400 kr |
11/11 15:17:47 | 6 | 500 kr |
11/11 19:56:18 | 7 | Vinnande bud |
- Tema
11 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord lampa metall teak teakmöbler telefonbord trä
-
6155 Bord
björk, bemålad skiva. Bredd: 126 cm, djup: 86 cm, ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:04 -
6153 Bord
Ek, 1880-tal. Bredd: 94 cm, djup: 46 cm, höjd: 70 cm
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:43 -
5132 Fällbord
1800-tal, mahogny. Bredd: 73 cm, djup: 45 cm, höjd..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:31
-
6220 Fällbord
England. Bredd: 69 cm. Djup: 69 cm, höjd: 69 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:41 -
5182 Klaffbord
1800-tal. Bredd: 54+ 2x46. Djup: 106 cm, höjd: 69 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:43 -
6055 Köksbänk
med knivställ, "Butier", flätad korg, hjul. Längd:..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:37